Nasze marki:

Triumph

Triumph to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych marek bielizny na świecie. Założona w 1886 roku, w Polsce jest obecna już od ponad 40 lat. Przez ten czas zbudowała sobie pozycję lidera rynku. Oferuje produkty wysokiej jakości, zgodne z najnowszymi trendami mody. Triumph to bielizna dla kobiet wymagających. W ofercie naszego sklepu panie znajdą dla siebie biustonosze (także do karmienia), figi, podkoszulki, bieliznę wyszczuplającą (gorsety, halki), bieliznę nocną, szlafroki, stroje kąpielowe i inne.

www.triumph.com

 

Felina

Założona w 1885 roku w Niemczech. Początkowo koncentrowała się na produkcji gorsetów, by z czasem rozszerzyć ofertę na klasyczne biustonosze. Felina to elegancja, szyk i dopasowane kroje, także w rozmiarach XXL. Ostatnio wielką popularnością cieszy się linia bielizny modelującej sylwetkę. W asortymencie naszego sklepu mamy także eksluzywny wariant marki Felina - Conturelle.

www.felinainternational.com

Anita

Niemiecka marka istniejąca od 1886 roku. Na polskim rynku zadebiutowała w 2005. Specjalizuje się w produkcji wysokogatunkowej bielizny i strojów plażowych w dużych rozmiarach. W ofercie posiada także bieliznę dla kobiet ciężarnych, karmiących oraz po mastektomii. "Dopasowanie kroju z funkcjonalnością i wygodą sprawia, że proponowany przez firmę produkt końcowy urzeka nieodpartą harmonią".

www.anita.com

Sunflair

Sunflair to producent strojów plażowych wysokiej jakości. Zróżnicowana oferta obejmuje stroje jedno- i dwuczęściowe w najmodniejszych krojach i kolorach. Przekonaj się sama!

www.sunflair.de

Inne

Wśród innych marek oferowanych przez nasz salon znajdują się Speidel (podkoszulki, figi), Taubert (szlafroki) i Pill (bielizna nocna).

 

Znajdź coś dla siebie! :)