Nasze marki:

Październikowa promocja dla studentów!

Opublikowany 2013/10/02

Studiujesz? Skorzystaj z naszej promocji! Tylko w październiku po okazaniu aktualnego indeksu lub legitymacji studenckiej oferujemy zniżkę 10% na dowolny produkt zakupiony w naszym sklepie! Nie ma znaczenia czy studiujesz dziennie, wieczorowo, czy zaocznie. Zapraszamy do salonu przy ul. Świętoduskiej 18 w Lublinie.

Więcej informacji tutaj.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Lipiec z Feliną

Opublikowany 2013/06/29

Wielka letnia promocja! Od 1 do 31 lipca oferujemy 15% zniżki na wszystkie produkty z asortymentu Feliny. Odwiedź koniecznie nasz salon przy ul. Świętoduskiej 18 w Lublinie. Więcej szczegółów w zakładce Lipiec z Feliną.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Promocja strojów kąpielowych!

Opublikowany 2013/06/17

Promocja strojów kąpielowychZ radościa informujemy, że z uwagi na zbliżające się lato oferujemy obniżkę cen na wybrane stroje plażowe! Jak zwykle mamy dla pań i panów produkty wysokiej jakości w przystępnej cenie. Zapraszamy do salonu na ul. Świętoduską 18. Doradzimy, pomożemy w wyborze, nikt nie wyjdzie z mieszanymi uczuciami :)

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Witamy na stronie!

Opublikowany 2013/05/20

Świat zmienia się na naszych oczach. Nie pozostajemy bierni i z radością oddajemy do użytku serwis naszego sklepu. Znajdą tu Państwo przydatne informacje o ofercie, nowościach i aktualnych promocjach. Zapraszamy do działu Kontakt, gdzie znajdą Państwo nasze namiary.

Zachęcamy do odwiedzania salonu przy ul. Świętoduskiej 18 w Lublinie!

Przeczytaj pozostałą część wpisu »